Технологічний Пакт для розвитку жінок в STEM галузях

Що будемо робити ми?

Цікаво? Долучайтесь!

https://www.facebook.com/TechPact4Women/

Про проект

Сьогодні, в Україні та глобально жінок в STEM- галузях близько 21-23%. На керівних посадах їх ще менше в таких компаніях. Ми би хотіли це змінити, тому запропонували проект “Технологічний Пакт для розвитку жінок в STEM галузях”. Проект було підтримано Посольством Королівства Нідерландів в Україні та Accountability Pact. Проект розпочався з серпня 2017 р. Першим кроком стало дослідження, яке ми скоро Вам презентуємо.

Чому проект називається Технологічний Пакт? Технологічний Пакт – це ініціатива державно-приватного партнерства, започаткована в Нідерландах, з метою збільшення інтересу до СТЕМ-спеціальностей. Ініціативу голландського Технологічного Пакту вже перейняли Данія, Бельгія, Естонія. STEM Coalition Україна вирішила також взяти ідею і сформувати подібне державно-приватне партнерство задля збільшення і розвитку жінок в STEM галузях. Ми очікуємо, що Технологічний Пакт для жінок підпишуть провідні технологічні компанії України, і цей досвід стане першим у світі, який можливо також буде розповюджено і глобально.

Ми шукаємо прогресивні компанії, як приватні, так і державні, державні і місцеві органи влади, бізнес-асоціації, які долучаться до Пакту і просування жінок в СТЕМ-галузях.

STEM coalition
X